Одружені люди зраджують з багатьох причин. Понад 40% подружніх пар піддаються впливу невірності, і, незважаючи на високий відсоток, більшість людей – навіть ті, хто збився – скажуть, що обман є неправильним.
Давайте розглянемо найпоширеніші причини невірності
1. Вони шукають вихід.
Іноді, коли чоловіки змінюють це тому, що вони намагаються розірвати відносини, і це перший крок
Чоловіки з меншою ймовірністю будуть вести важкі розмови зі своїм партнером про свої потреби та стосунки. Якщо вони шукають вихід, вони можуть розглядатись як засіб для досягнення мети.
Вони начебто закінчили із шлюбом або стосунками, і замість того, щоб вести цю важку розмову, у них просто роман.
2. Вони шукають зв’язку.
Зрада не завжди відбувається з суто фізичних причин. Вони почуваються невидимими або відключеними від свого партнера, це завдає їм болю і змушує перейти у комфортну зону.
У таких випадках співчуття та підтримка з боку іншої жінки у його житті можуть бути дуже бажаними. Часто це починається з дружби, – це змушує його почуватися краще.
3. Помста за обман.
Деякі люди і обманюють через гнів, ревнощі чи бажання помсти. Навіть якщо їх партнер не зраджував їм, якщо вони зробили щось, щоб засмутити свого партнера, вони зрештою змінять, щоб довести свою точку зору.
4. Вони борються із залежністю
Якщо один із партнерів стикається з цією проблемою, випадки зради можуть стати набагато вірогіднішими. Насправді не важливо яка саме це залежність (алкогольна, любовна чи інша). Коли людина розвивається такими імпульсивними методами, вони створюють агресивну версію її. відносини розвалювалися, наприклад, після того, як один із партнерів пристрастився до знеболювальних після операції
5. Вони борються із своїм психічним здоров’ям.
Депресія і тривога також можуть посилити цю імпульсивну поведінку, тому що якщо депресія і тривога сильні, вони дійсно можуть посилити потребу у полегшенні – і полегшення часто може прийти у вигляді когось дійсно привабливого поза відносинами.
6. Вони шукають підтвердження.
Почуття невпевненості та низької самооцінки також може підштовхнути когось до обману, особливо якщо він не отримує цього підтвердження у власних відносинах. Люди не почуваються привабливими для свого партнера, вони можуть обдурити, шукаючи зовнішнього підтвердження. Сексуальні проблеми (такі як еректильна дисфункція) також можуть спонукати когось шукати когось нового і цікавішого, щоб довести собі, що вони як і сексуально сильні і здатні.
7. Вони заперечують частину своєї ідентичності.
У деяких випадках може бути результатом того, що один із партнерів заперечує свою сексуальну чи гендерну ідентичність. Хтось може боротися з тим, щоб визнати себе геєм чи бісексуалом, і вони хочуть дослідити, хочуть дослідити.
Це також може бути вірним щодо питань гендерної ідентичності. І ви хочете досліджувати секс навколо цього.
8. Вони емоційно незрілі.
Чоловіків вчать не говорити про свої емоції. На той час, коли в чоловіка зав’язується роман, вже був тривалий період, коли стосунки дали тріщину і вони не могли говорити про свої почуття.
На це питання немає правильної чи неправильної відповіді, правда в тому, що у кожної пари він свій. Ось чому це гарна розмова, щоб не заважати стосункам на ранньому етапі. Зокрема, в даний час, коли поліаморія, відкриті відносини та інші підходи до побачень стають все більш поширеними, поряд з розповсюдженням соціальних мереж, у кожних відносинах будуть різні речі, з різними згодні – і безперечно не підходять.
Люди дуже, дуже різні почуття з цього приводу. Це те, що потребує великого обговорення між партнерами. Що найважливіше, так це те, що один партнер не переважує потреби іншої людини з цього приводу.
Знову ж таки, ця розмова має відбутися чим раніше, тим краще.