Без категорії

Навіщо планувати секс із чоловіком/дружиною?

Секс може бути важливим, як і будь-яка зустріч.

Якщо у вас колись були тривалі стосунки  , це може здатися знайомим: ви і ваш партнер валитеся з ніг в кінці  кожного дня абсолютно виснаженими, обіцяючи собі, що завтра у вас буде секс. У підсумку, секс завтра настає рідко.

Я часто чую про те, як важко знаходити час для близькості, ведучи метушні життя. Ось чому я рекомендую планувати   секс  у відносинах. Це саме те, на що це схоже: сісти зі своїм партнером та відзначити дати сексу у своєму календарі.

Я називаю це «підтримуючим сексом», … я знаю, чи не звучить сексуально. Але для деяких людей планування сексу має вирішальне значення для підтримки здорових стосунків, звідси й назва.

Ви напевно стаєте ближче, ніж коли ви чекаєте, поки «добрий настрій» просто вразить вас.

Чому я рекомендую планувати секс?

Незважаючи на те, що секс, як правило, такий важливий для щастя у відносинах, люди часто залишають його на другий план у довготривалих відносинах. Планування сексу – відмінний спосіб для партнерів зберегти близькість та задоволення. Якщо секс живить ваш зв’язок, це не просто зайва нісенітниця, яку ви повинні спробувати опрацювати протягом дня, якщо у вас є час. Коли це частина цементу, що утримує вас разом, вона заслуговує на повагу і відданість справі. Але існує дуже поширений і дратівливий міф про те, що секс має відбуватися просто так. Для багатьох людей секс у тривалих стосунках зазвичай не працює. І це нормально!

Як насправді планувати секс?

1. Визначте день та час, які підходять вам обом.

Звучить очевидно, але без цього не можна планувати секс. Я рекомендую парам сісти разом і виділити час, який підходить.

Не думайте лише про те, коли це має сенс з погляду логістики, але також думайте про те, коли ви можете почуватися найбільш емоційно та ментально залученими чи збудженими.

2. Насправді занесіть це у свій календар.

Коли ви записуєте свій запланований секс, ви надаєте йому таку ж вагу, як і за будь-якої іншої важливої зустрічі. Тому переконайтеся, що він є в обох ваших календарях. Навіть дайте йому позначений колір.

3. Будьте гнучкими у виборі інтимних стосунків.

Наявність розкладу сексу не означає, що вам потрібно займатися сексом щоразу. Справа не в сексі. Це про близькість. Багато хто – але не всі – пари часто відчувають це через секс, тоді як інші – ні.

Справа в тому, щоб запланувати час для занять, які змусять вас почуватися більш тісно пов’язаним. Можливо, це   масаж. Один тиждень це оральний секс. , а наступної ви проводите час разом розповідаючи про свої фантазії.

Цей рівень гнучкості враховує факт існування життя. Наприклад, я не очікую, що ви відмовитеся від бійки просто тому, що секс знаходиться в розкладі. Запланований секс – це не обов’язкове виконання певної команди, а створення простору, де секс може відбуватися, якщо це підходить вам обом на даний момент. Будьте готові до компромісу, щоб ви обоє залишилися задоволені. Що найважливіше, так це виділити вам дві години, щоб побути разом і зосередитися на своїх відносинах.

4. Робіть все можливе, щоб дотримуватись графіка.

Одна з найбільших проблем, з якими стикаються пари в цьому процесі, – це невиконання. Насправді вам двом вирішувати, наскільки ви віддані цьому графіку, виходячи з решти, що відбувається у вашому житті.

У мене часто є пацієнти, які відзначають, що коли вони вперше починають дотримуватися графіка, виникає почуття тиску, яке може їх відлякати. У деяких людей це зникає, коли вони звикають до цього. Але також може знадобитися трохи пограти, щоб знайти варіант планування сексу, який вам підходить.

5. Пориньте в передчуття.

Послухайте, я розумію, що «заплановано» може звучати синонімом «так нудно, що хочу плакати». Хоча ця тактика не спрацює у всіх відносинах, запланований секс викликає в деяких людей передчуття. Це робить побачення для секс у вашому порядку дня разом з можливістю дослідити нове сексуальне середовище.

Планування може здатися нудним, але планування побачення, відпустки не робить його менш цікавим. До того ж, випадковий спонтанний секс, а не звичайний запланований секс, стає ще більш захоплюючим, тому що це так у новинку.

Тривале сексуальне збудження будується на незвіданому, новому та дослідженні фантазій. Скористайтеся цим тут. Ви можете подумати про іншу позу для сексу або підібрати з цієї нагоди нову милу нижню білизну. Ви навіть можете написати своєму партнерові щось на кшталт: «Я не можу дочекатися нашого побачення у понеділок увечері». Потім, коли ваш партнер повертається додому ви викликаєте у нього інтерес.

З урахуванням всього вищесказаного, якщо планування сексу не працює для вас, не засмучуйтесь. Це не означає автоматично, що ваші відносини закінчені чи у біді. Ця порада все ще може бути планом для зближення. І складіть план якісного проведення часу, який може краще підійти вам обом.